Park Handlowy Matarnia – zmiany w obostrzeniach!

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 lutego br. od poniedziałku, 28 lutego zniesione zostają obowiązujące dotychczas ograniczenia związane z wystąpieniem stanu epidemii. Nadal obowiązuje jednak nakaz zakrywania przy pomocy maseczki ust i nosa we wszystkich obiektach oraz placówkach handlowych i usługowych na terenie Parku Handlowego Matarnia. 

 

LIMITY OSÓB 

Od 28 lutego br. nie obowiązują limity Klientów zarówno w Parku Handlowym Matarnia, jak i w poszczególnych lokalach na terenie centrum.

GODZINY DLA SENIORÓW

Od 1 lutego br. nie będą już obowiązywać godziny dla Seniora.

SALA ZABAW

Sala zabaw Matarnia Mini Park wciąż pozostaje nieczynna – zapraszamy jednak rodziców wraz z dziećmi na zewnętrzny plac zabaw. Przy wejściu na plac zabaw znajduje się płyn do dezynfekcji rąk. 

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo Klientów i współpracowników jest dla nas priorytetem. W związku z tym uważnie i na bieżąco monitorujemy sytuację, a podejmowane działania opieramy na zaleceniach pochodzących od odpowiednich władz lokalnych.

Przy każdym wejściu do naszego Centrum zlokalizowane są dystrybutory z płynem do dezynfekcji rąk. W wielu sklepach Parku Handlowego Matarnia (m.in. Rossman, apteka Super-Pharm) dostępne są maseczki. Pamiętajmy – zakrywanie nosa i ust jest absolutną koniecznością! Dbajmy o siebie nawzajem. Na terenie Parku Handlowego Matarnia na bieżąco prowadzone są wzmożone prace porządkowe, nasze ekipy sprzątające prowadzą też zintensyfikowaną dezynfekcję przestrzeni wspólnych. O bezpieczeństwo sanitarne dbają również we własnym zakresie nasi najemcy, w każdym sklepie dostępny jest płyn do dezynfekcji lub rękawiczki. W Parku Handlowym Matarnia znajdują się szerokie pasaże zewnętrzne, dzięki którym Klienci mogą komfortowo utrzymywać zalecaną odległość między sobą nawet w przypadku oczekiwania w kolejce do sklepu. Natomiast parking na ponad 2300 miejsc gwarantuje zawsze dostępne miejsce na pozostawienie samochodu. Uprzejmie prosimy, by w miarę możliwości zajmować co drugie miejsce parkingowe. Jeśli jest to niemożliwe konieczne jest zachowanie niezbędnego dystansu od innych zmotoryzowanych klientów podczas wsiadania i wysiadania z samochodu.

 
dystans
 
Stosujemy zasadę bezpiecznej odległości – minimum 2 metry.
maska
 
Do centrum zapraszamy Cię w zakrywającej nos i usta masce.
dezynfekcja
 
Zapewniamy dostęp do płynu dezynfekującego do rąk.
karta
 
Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.
plac zabaw
 
Matarnia Mini Park i plac zabaw przy strefie gastronomicznej są zamknięte.