Park Handlowy Matarnia – jak funkcjonujemy?

W związku z decyzją Premiera RP z dnia 6 listopada br. związaną z ograniczeniem działalności obiektów handlowych informujemy, że od 7 do 29 listopada część lokali w Parku Handlowym Matarnia pozostaje zamknięta. Zgodnie z Rozporządzeniem rządu na terenie obiektów handlowych otwarte pozostać mogą sklepy spożywcze, apteki, drogerie, punkty usługowe, sklepy z żywnością dla zwierząt domowych, księgarnie oraz sklepy budowlane. Otwarta pozostaje także strefa restauracyjna, która zgodnie z podjętą przez rząd decyzją, realizuje zamówienia tylko na wynos i z dowozem.  

Aktualny status otwartych sklepów znajduje się poniżej. Prosimy jednak o potwierdzenie otwarcia konkretnych lokali bezpośrednio z nimi.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość w obecnej sytuacji. Uważnie i na bieżąco monitorujemy sytuację, a podejmowane działania opieramy na zaleceniach pochodzących od odpowiednich władz lokalnych. Bezpieczeństwo naszych Klientów i współpracowników jest dla nas priorytetem.

Sprawdź odpowiedzi na najczęstsze pytania tutaj.

Lista otwartych sklepów w Parku Handlowym Matarnia (obowiązuje od 20 listopada br.)

Sklepy budowlane:

Centrum żaluzji i rolet Rolltex (10:00-17:00)
Flügger Farby
Komfort
OBI


Fryzjerzy:

Hair Studio

Usługi:

Bank Millennium 
(pon.-pt. 10:30-17:30, sob. 09:30-15:30)
Kantor Green
mBank

Myjnia ręczna
Poczta Polska


Kioski i księgarnie:

Empik

Inmedio

Drogerie, apteki, salony optyczne oraz medyczne:

Main Optic
Rossmann
Super-Pharm Apteka

Super-Pharm

Sklep zoologiczny:

Zoo Karina

Sklepy spożywcze:

Auchan Supermarket
Sklepik Szwedzki IKEA
U Hiszpana
Winna Butla

Restauracje i kawiarnie:


Costa Coffee
- na wynos
Cukiernia Sowa - na wynos
KFC
- na wynos
Sphinx 
(od godz. 12:00)
Timo Sushi 
- na wynos
Wook - na wynos

Inne:

Stacja Paliw Amic Energy

Punkty odbioru zamówień:

Martes Sport
Sephora
Smyk

LIMITY OSÓB W SKLEPACH

W sklepach o powierzchni do 100 mkw. przebywać może 1 osoba na 10 mkw., dla sklepów powyżej 100 mkw. obowiązuje limit 1 osoby na 15 mkw. Przestrzeganie limitów ilości Klientów leży w gestii naszych najemców, którzy dostosowują na bieżąco funkcjonowanie swoich lokali do aktualnej sytuacji.  

GODZINY DLA SENIORÓW

Zgodnie z rozporządzeniem, od poniedziałku do piątku w Auchan Supermarket, aptece Super-Pharm, na poczcie oraz w drogerii Rossmann obowiązują godziny dla seniorów. Oznacza to, że w dni powszednie w tych sklepach w godzinach 10:00 – 12:00  zakupów dokonują tylko osoby powyżej 60 roku życia. W weekendy godziny dla seniorów nie obowiązują. 

SALA ZABAW

Sala zabaw Matarnia Mini Park wciąż pozostaje nieczynna – zapraszamy jednak rodziców wraz z dziećmi na zewnętrzny plac zabaw zlokalizowany obok wejścia od strony Poczty. Na placu zabaw znajduje się płyn do dezynfekcji dłoni. 

DBAMY O HIGIENĘ!

Przy każdym wejściu do naszego Centrum zlokalizowane są dystrybutory z płynem do dezynfekcji rąk. Maseczki dostępne są m.in. w drogerii Rossmann, aptece Super-pharm i sklepie Martes Sport. W razie potrzeby możemy zakupić w nich nową maseczkę. Pamiętajmy – maseczki zakrywające nos i usta są absolutną koniecznością! Nosimy je wszyscy, dbając o wspólne dobro. Na terenie Parku Handlowego Matarnia na bieżąco prowadzone są wzmożone prace porządkowe, nasze ekipy sprzątające prowadzą też zintensyfikowaną dezynfekcję przestrzeni wspólnych.

 
dystans
 
Stosujemy zasadę bezpiecznej odległości – minimum 2 metry.
maska
 
Do centrum zapraszamy Cię w zakrywającej nos i usta masce.
dezynfekcja
 
Zapewniamy dostęp do płynu dezynfekującego do rąk.
karta
 
Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.
Matarnia - Reotwarcie
 
Zachowujemy ograniczenia w liczbie klientów w sklepach, restauracjach i na poczcie.
plac zabaw
 
Matarnia Mini Park i plac zabaw przy strefie gastronomicznej są zamknięte.