Park Handlowy Matarnia – jak funkcjonujemy?

W związku z decyzją Premiera RP z dnia 14 stycznia 2021 r związaną z ograniczeniem działalności obiektów handlowych informujemy, że od 18 do 31 stycznia 2021 r. część lokali w Parku Handlowym Matarnia pozostaje zamknięta. Zgodnie z Rozporządzeniem rządu na terenie obiektów handlowych otwarte pozostać mogą sklepy spożywcze, apteki, drogerie, punkty usługowe, sklepy z żywnością dla zwierząt domowych, księgarnie oraz sklepy meblowe, budowlane i remontowe. Otwarta pozostaje także strefa restauracyjna, która zgodnie z podjętą przez rząd decyzją, realizuje zamówienia tylko na wynos i z dowozem.  

Aktualny status otwartych sklepów znajduje się poniżej. Prosimy jednak o potwierdzenie otwarcia konkretnych lokali bezpośrednio z nimi.

Amic Stacja Paliw
Auchan Supermarket
Apteka Super-Pharm
Bank Millennium
• Centrum żaluzji i rolet ROLLTEX
Costa Coffee 
(na wynos)
Cukiernia Sowa 
(na wynos)
empik
Flugger Farby
Fryzjer Hair Studio
Homla
IKEA
Indeco
Inmedio
JYSK
KFC 
(na wynos i dowóz)
Komfort
Optyk Main Optic
mBank
Myjnia
OBI
Poczta Polska
Rossmann
Selene Materace
Super-Pharm Drogeria
Timo Sushi 
(na wynos i dowóz)
U Hiszpana
Vinotti Meble
Winna Butla
WOOK Restauracja 
(na wynos)
ZOO Karina


LIMITY OSÓB 

Park Handlowy Matarnia na bieżąco kontroluje liczbę Klientów znajdujących się w pasażu. Także na witrynach sklepowych dostępne są informacje dotyczące limitu Klientów w konkretnym lokalu. Przestrzeganie dozwolonej liczby osób w sklepach leży w gestii naszych najemców, którzy dostosowują na bieżąco funkcjonowanie swoich lokali do aktualnej sytuacji. 

GODZINY DLA SENIORÓW

Od poniedziałku do piątku w Auchan Supermarket, aptece Super-Pharm, na poczcie oraz w drogeriach obowiązują godziny dla seniorów. Oznacza to, że w dni powszednie w tych sklepach w godzinach 10:00 – 12:00  zakupów dokonują tylko osoby powyżej 60 roku życia. W weekendy godziny dla seniorów nie obowiązują.

SALA ZABAW

Sala zabaw Matarnia Mini Park wciąż pozostaje nieczynna – zapraszamy jednak rodziców wraz z dziećmi na zewnętrzny plac zabaw. Przy wejściu na plac zabaw znajduje się płyn do dezynfekcji rąk. 

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo Klientów i współpracowników jest dla nas priorytetem. W związku z tym uważnie i na bieżąco monitorujemy sytuację, a podejmowane działania opieramy na zaleceniach pochodzących od odpowiednich władz lokalnych.

Przy każdym wejściu do naszego Centrum zlokalizowane są dystrybutory z płynem do dezynfekcji rąk. W wielu sklepach Parku Handlowego Matarnia ( m.in. Rossman, Martes Sport, apteka Super-Pharm) dostępne są maseczki. Pamiętajmy – zakrywanie nosa i ust jest absolutną koniecznością! Dbajmy o siebie nawzajem. Na terenie Parku Handlowego Matarnia na bieżąco prowadzone są wzmożone prace porządkowe, nasze ekipy sprzątające prowadzą też zintensyfikowaną dezynfekcję przestrzeni wspólnych. O bezpieczeństwo sanitarne dbają również we własnym zakresie nasi najemcy, w każdym sklepie dostępny jest płyn do dezynfekcji lub rękawiczki. W Parku Handlowym Matarnia znajdują się szerokie pasaże zewnętrzne, dzięki którym Klienci mogą komfortowo utrzymywać zalecaną odległość między sobą nawet w przypadku oczekiwania w kolejce do sklepu. Natomiast parking na ponad 2300 miejsc gwarantuje zawsze dostępne miejsce na pozostawienie samochodu. Uprzejmie prosimy, by w miarę możliwości zajmować co drugie miejsce parkingowe. Jeśli jest to niemożliwe konieczne jest zachowanie niezbędnego dystansu od innych zmotoryzowanych klientów podczas wsiadania i wysiadania z samochodu.

 
dystans
 
Stosujemy zasadę bezpiecznej odległości – minimum 2 metry.
maska
 
Do centrum zapraszamy Cię w zakrywającej nos i usta masce.
dezynfekcja
 
Zapewniamy dostęp do płynu dezynfekującego do rąk.
karta
 
Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.
Matarnia - Reotwarcie
 
Zachowujemy ograniczenia w liczbie klientów w sklepach, restauracjach i na poczcie.
plac zabaw
 
Matarnia Mini Park i plac zabaw przy strefie gastronomicznej są zamknięte.