jesteśmy niezwykle otwarci

TERAZ RÓWNIEŻ RESTAURACJE, SALONY KOSMETYCZNE I FRYZJERSKIE

Park Handlowy Matarnia otwarty na nowo.
Łagodnie i bezpiecznie, ale z pełną determinacją.
Determinacją, by ta chwila stała się dla nas nowym początkiem.
Od nowa doceniając to wszystko, co dotychczas wydawało nam się być danym na zawsze.

Zachęcamy Was do odkrycia naszego Centrum na nowo.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wizyta w Parku Handlowym Matarnia była dla Was wciąż komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna.
Jesteśmy niezwykle otwarci!

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., informujemy, że większość lokali handlowych, w tym salony kosmetyczne, fryzjerskie oraz punkty gastronomiczne, w Parku Handlowym Matarnia została ponownie otwarta.

Finalna decyzja dotycząca uruchomienia konkretnych punktów handlowo-usługowych, które mogą prowadzić działalność, leży po stronie najemców. 

Strefa restauracyjna jest znów otwarta z pewnymi ograniczeniami. Do stolików zapraszamy rodziny i osoby mieszkające razem. Przygotowaliśmy też stoliki pojedyncze, przy których możecie bezpiecznie zjeść swoje danie. 

Salony fryzjerskie i kosmetyczne są znów otwarte. Prosimy jednak o rezerwowanie wizyty telefonicznie. Numery telefonów do rezerwacji znajdują się tutaj.

Stoliki są dezynfekowane po każdym kliencie. Pamiętajcie, aby korzystać z punktów z płynem antybakteryjnym udostępnionym w strefie restauracji. 

Niedostępne pozostaną przestrzenie rekreacyjne, np. pokój zabaw Matarnia Minipark, zewnętrzny plac zabaw, siłownia zewnętrzna. Z powodu zaistniałej sytuacji wstrzymaliśmy również usługę konsultacji ze stylistką.

Szczegółowa lista sklepów i punktów usługowych i gastronomicznych znajduje się tutaj. Będzie ona na bieżąco aktualizowana. Jednak prosimy o potwierdzanie otwarcia niniejszych lokali bezpośrednio z nimi. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość w obecnej sytuacji.

Aby sprawdzić, czy najbliższa niedziela jest handlowa kliknij tutaj.

 
Najczęściej zadawane pytania

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

 
Środki bezpieczeństwa

Pragniemy poinformować, że podjęliśmy zdecydowane działania zwiększające komfort naszych współpracowników i klientów. Wasze bezpieczeństwo pozostaje dla nas priorytetem, dlatego na bieżąco aktualizujemy procedury w tym zakresie i stosujemy się do najnowszych zaleceń oraz instrukcji wydawanych przez Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

 
Stosujemy zasadę bezpiecznej odległości – minimum 2 metry.
 
Ograniczyliśmy liczbę Klientów
, która w tym samym czasie może znajdować się w Parku Handlowym Matarnia.
 
Do centrum zapraszamy Cię w zakrywającej nos i usta masce.
 
Zapewniamy dostęp do płynu dezynfekującego do rąk.
 
Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.
 
Czasowo zamknęliśmy place i strefy zabaw.