jesteśmy niezwykle otwarci

serce

Łagodnie i bezpiecznie, ale z pełną determinacją.
Determinacją, by ta chwila stała się dla nas nowym początkiem.
Od nowa doceniając to wszystko, co dotychczas wydawało nam się być danym na zawsze.

Zachęcamy Was do odkrycia naszego Centrum na nowo.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wizyta w Parku Handlowym Matarnia była dla Was wciąż komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna.
Jesteśmy niezwykle otwarci!

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r., informujemy, że w Parku Handlowym Matarnia działają już wszystkie sklepy oraz punkty usługowe i gastronomiczne. Wciąż natomiast nieczynne pozostają biura podróży.
 
Zniesiony został limit dotyczący liczby Klientów w sklepach w przeliczeniu na powierzchnię, natomiast w obiektach zamkniętych - na terenie centrum handlowego oraz w każdym ze sklepów, nadal obowiązuje noszenie maseczek zakrywających usta i nos.
 
Strefa restauracyjna jest znów otwarta z pewnymi ograniczeniami.

Decyzją Zarządu Centrum, ze względu na Wasze bezpieczeństwo, wyłączone z użytkowania do odwołania pozostaje sala zabaw Matarnia Mini Park. Otwarte są natomiast zewnętrzny plac zabaw oraz siłownia zewnętrzna.

Szczegółowa lista sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych znajduje się tutaj. Będzie ona na bieżąco aktualizowana w przypadku wystąpienia jakichkolwiek zmian. 

Przypominamy jednocześnie, że w niedziele niehandlowe czynne są tylko niektóre punkty usługowe. Aby sprawdzić, które niedziele w ciągu roku są handlowe prosimy kliknąć tutaj.

Najczęściej zadawane pytania

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Środki bezpieczeństwa

Pragniemy poinformować, że podjęliśmy zdecydowane działania zwiększające komfort naszych Współpracowników i Klientów. Wasze bezpieczeństwo pozostaje dla nas priorytetem, dlatego na bieżąco aktualizujemy procedury w tym zakresie i stosujemy się do najnowszych zaleceń oraz instrukcji wydawanych przez Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

 
dystans
 
Stosujemy zasadę bezpiecznej odległości – minimum 2 metry.
maska
 
Do centrum zapraszamy Cię w zakrywającej nos i usta masce.
dezynfekcja
 
Zapewniamy dostęp do płynu dezynfekującego do rąk.
karta
 
Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.