Paka dla Futrzaka – wsparcie podopiecznych schroniska Promyk

Dobro zwierząt i ich zdrowie jest dla nas niezwykle ważne. Dlatego w ramach akcji Paka dla Futrzaka postanowiliśmy wspomóc podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt Promyk. W wydarzenie zaangażował się również sklep zoologiczny ZOO Karina, a akcja nie byłaby możliwa, gdyby nie klienci Parku Handlowego Matarnia. Wspólnie zebraliśmy i przekazaliśmy ponad 190 kg specjalistycznej karmy dla potrzebujących zwierząt.

   
Akcję rozpoczął konkurs na Facebooku. Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy przedstawiającej ulubionego zwierzaka. 

Najciekawsze rysunki nagrodziliśmy Kartami Podarunkowymi na zakupy w naszym centrum o wartości: 

• 500 zł (I miejsce),
• 200 zł (II miejsce),
• 100 zł (III miejsce),
• oraz 3 wyróżnienia na kwotę 50 zł. 

Wszystkie dzieła zostały wyświetlone podczas artystycznej wystawy w centrum. Nadesłano do nas wiele prac, a za każdą z nich, przekazaliśmy dodatkowy 1 kg karmy na rzecz Schroniska Promyk. 

Dodatkowo, wspólnie z partnerem akcji – sklepem ZOO Karina, zainicjowaliśmy zbiórkę specjalistycznych produktów dla zwierząt. Oznakowane artykuły można było zakupić w promocyjnej cenie i włożyć do kosza znajdującego się na terenie centrum.  

Kolejnym z elementów akcji była wizyta pracowników schroniska w Parku Handlowym Matarnia. Wolontariusze opowiadali o adopcji i opiece nad czworonożnymi członkami rodziny. 

Zwieńczeniem wydarzenia Paka dla Futrzaka było przekazanie zebranych produktów. Dzięki zaangażowaniu klientów centrum oraz partnerów akcji udało się podarować na rzecz potrzebujących zwierząt ponad 190 kg specjalistycznej karmy. To realna pomoc, która wesprze zdrowie psów oraz kotów i polepszy ich los.

Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu wydarzenia, dziękujemy za okazane wsparcie! Zobaczcie jak w skrócie wyglądały nasze wspólne działania w ramach akcji Paka dla Futrzaka.

Paka dla Zwierzaka foto 1
Paka dla Zwierzaka foto 2
Paka dla Zwierzaka foto 3
Paka dla Zwierzaka foto 4
Paka dla Zwierzaka foto 5