Pandora

POCZUJ MAGIĘ


TA JESIEŃ BĘDZIE PEŁNA RADOŚCI! Z DUMĄ WPROWADZAMY NOWĄ KOLEKCJĘ PANDORA DISNEY. RĘCZNIE WYKAŃCZANA BIŻUTERIA INSPIROWANA MYSZKĄ MIKI, MYSZKĄ MINNIE ORAZ INNYMI BOHATERAMI DISNEYA DODA MAGII NASZEJ CODZIENNOŚCI I KAŻDEGO DNIA  BĘDZIE PRZYPOMINAŁA CI  O BEZTROSKICH CHWILACH.

Odkrywaj magię we wszystkim co Cię otacza! Wyrażaj swoją radość  dzięki nowej kolekcji PANDORA Disney i baw się biżuterią dodając  do niej symbole beztroskich momentów i wspomnień.

Nowe elementy petite z kolekcji PANDORA Disney, które możesz umieszczać w swoim otwieranym medalionie, jak również te dostępne  w regularnych kolekcjach, możesz teraz kupować osobno – to jeszcze więcej możliwości kompozycji. Wykonane z najwyższej jakości srebra i ręcznie ozdabiane lśniącymi cyrkoniami sześciennymi oraz kolorową emalią będą magicznym i radosnym akcentem Twoich codziennych stylizacji.

Nowością zasługującą na uwagę jest także naszyjnik z nową odsłoną otwieranego medalionu. Wykonany ze srebra, szafirowego szkła  i ozdobiony ramką z błyszczących cyrkonii sześciennych będzie niezwykłym tłem dla Twoich zestawów elementów petite. Dzięki regulowanemu łańcuszkowi możesz go nosić w trzech różnych długościach. By wzmocnić wrażenie dodaj także do swojej bransoletki otwieraną zawieszkę, w której również możesz umieścić element inspirowany  Twoimi ulubionymi bohaterami Disneya.

Biżuteria PANDORA Disney wykonana jest z najwyższą starannością i precyzją, z materiałów z etycznie pewnych źródeł. Śmiało łącz ją z innymi kolekcjami by uzyskać niezobowiązujące, pełne radosnej energii stylizacje.

Uwolnij swoją wewnętrzną magię i wyraź ją tym co nosisz.

#DOMagic #DOPANDORA

Kolekcja dostępna od 5 października 2017 
Ceny od 79 zł


PLAN CENTRUM

DZIEŃ WIELKICH RABATÓW

KONSULTACJE
STYLISTKI