Karta podarunkowa pH Matarnia

Szanowni Państwo,

Ze względu na wprowadzenie stanu wyjątkowego infolinia kart podarunkowych będzie czynna w godzinach 9.00-17.00. Pracownicy będą pracować rotacyjnie, dlatego kontakt mailowy może być utrudniony.

W sprawach ogólnych prosimy o przesyłanie maili na adres mailowy karta@emlpayments.com.

W związku z obecną sytuacją terminy ważności kart podarunkowych przedłużane są bezpłatnie o okres przez który Park Handlowy Matarnia pozostaje czynny tylko w ograniczonym zakresie. Aby przedłużyć termin ważności karty, należy skontaktować się z infolinią (22 490 69 23) lub napisać na adres mailowy: karta@emlpayments.com.

CZYM JEST KARTA PODARUNKOWA PH MATARNIA?

Karta Podarunkowa jest idealnym pomysłem na prezent dla osoby bliskiej czy znajomego. Bardzo często jest też wybierana jako prezent dla pracowników oraz klientów, nie tylko od święta.

Jak działa karta?

Karta Podarunkowa Parku Handlowego Matarnia to przedpłacona, elektroniczna karta płatnicza honorowana w większości sklepów, restauracji i punktów usługowych na terenie Centrum, które akceptują płatność kartą MasterCard (pełna lista TUTAJ). Kartę można doładować kwotą od 50 do 1000 złotych. Ważna jest 12 miesięcy od momentu zakupu.

 

 

JAK MOŻNA JĄ KUPIĆ?

Kartę Podarunkową można kupić online na naszej stronie internetowej przez cały rok.

JAK SPRAWDZIĆ STAN ŚRODKÓW NA KARCIE?

Stan środków na karcie możesz sprawdzić:

● na stronie internetowej

● dzwoniąc pod numer Biura Obsługi Klienta (0)22 490 69 23 (stawki za połączenie telefoniczne zgodne ze stawkami operatora sieci)

● skanując smartfonem kod QR umieszczony na odwrocie karty