gdzie się bawić?

Na terenie Parku Handlowego Matarnia znajdują się 3 miejsca zabaw z wieloma atrakcjami dla dzieci.

MATARNIA MINI PARK

W centrum dostępny jest plac zabaw, gdzie rodzice mogą pozostawić swoje dziecko na czas zakupów pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu. Matarnia Mini Park to kolorowe, przytulne, pełne nowoczesnych zabawek miejsce. Dodatkowo, przygotowano specjalną salkę do zorganizowania swojemu dziecku niezapomnianego przyjęcia urodzinowego. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Pierwsze dwie godziny zabawy są darmowe za okazaniem paragonu z zakupów w Parku Handlowym Matarnia.

Godziny otwarcia:
pon.- sob. 10:00 – 21:00
niedz. 10:00 – 20:00

Numer telefonu:
664 218 801
  
  

ZEWNĘTRZNY PLAC ZABAW

Plac zabaw wykonany jest z ekologicznych materiałów. Na bezpiecznej nawierzchni dzieciaki mogą pobawić się na drewnianych zabawkach, skorzystać z drabinek, huśtawek i koników. Plac przeznaczony jest dla dzieci poniżej 14 lat.

Sprawdź, jak wygląda nowy, rozbudowany plac zabaw!

SMÅLANDIA

Również sklep IKEA przygotował atrakcje dla małych klientów. Smålandia to miejsce idealne dla dzieci. Basen z kulkami na pewno przypadnie do gustu najmłodszym. A nieco starsi z przyjemnością spróbują się schować w ogromnym chodaku czy wspiąć po pajęczej sieci. Wszyscy wspólnie w specjalnie wydzielonym miejscu będą mogli oglądać bajki lub poczytać książki. Regulamin korzystania z Smålandii umieszczony jest przy wejściu.