Dołącz do nas – dobra forma dla wszystkich!

Czy aktywny styl życia wymaga pieniędzy i czasu? Niekoniecznie! Przekonaj się razem z nami, że aby zadbać o dobrą formę i zdrowie, nie potrzebujesz od razu karnetu na siłownię, czy tony sprzętu. Zacznij od małych zmian – wdrażaj dobre nawyki z PH Matarnia.

Spróbuj wykonać proste ćwiczenia z naszą taśmą treningową, którą możesz odebrać w sklepie Hollendry.pl i Martes Sport. Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

Jak możesz użyć taśmy?

• Stań w lekkim rozkroku. Chwyć taśmę treningową w dłonie, mniej ręce wyciągnięte prosto przed siebie. Rozciągaj taśmę. Pamiętaj, aby trzymać prostą postawę, ręce muszą poruszać się równolegle do podłoża.

• Znajdź wygodne miejsce, leżąc na plecach, zaczep taśmę treningową na stopach. Umieść nogi tak, by biodra, jak i kolana zgięte były pod kątem prostym. Ćwiczenie polega na tym, aby rozsuwać nogi, uważając, by kolana i stopy rozsuwały się równolegle.

Co jeszcze możesz zrobić, by żyć zdrowo i aktywnie?

  • Rób minimum 10 000 kroków dziennie. Pamiętaj, że liczy się wszystko: spacer, wyprawa na zakupy, wyprowadzenie psa. Przekonaj się, że to wcale nie takie trudne!
  • Zrezygnuj z windy – tam, gdzie możesz – wybieraj schody – to świetne ćwiczenie!
  • Zamiast mobilizować się do godzinnego treningu – wykonuj ćwiczenia choć przez 10 min dziennie, dbając o systematyczność.

  
Pamiętaj, że aktywny styl życia to nic ekskluzywnego.
U nas masz to all inclusive.