udogodnienia

DZIECI

Zakupy w Parku Handlowym Matarnia to wyjątkowa przyjemność dla całych rodzin. Rodzice mogą przebrać i nakarmić maluszka w Pokoju dla Rodziców z Dzieckiem znajdującym się w sklepie IKEA, a większe pociechy mogą bawić się na naszym placu zabaw.

W restauracji IKEA czekają też specjalne oferty rodzinnych posiłków

INFORMACJE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Nasz park handlowy przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Szerokie wejścia, płaskie podjazdy, szerokie miejsca parkingowe, windy, toalety - wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

BANKOMATY

Na terenie Parku Handlowego Matarnia możesz skorzystać z pięciu bankomatów. Bankomaty EURONET znajdują się w pasażu wewnętrznym: przed wejściem oraz w strefie restauracyjnej; kolejne przy wejściu do sklepu OBI oraz przed wyjściem ze sklepu IKEA. Bankomat Planet Cash znajdziesz na parkingu, na wysokości sklepu New Yorker.

POKÓJ PIERWSZEJ POMOCY

W trosce o Twoje bezpieczeństwo na terenie naszego centrum, w sklepie IKEA umieściliśmy Pokój Pierwszej Pomocy.
DARMOWY PARKING

Do Twojej dyspozycji oddajemy 2 300 bezpłatnych miejsc parkingowych z wydzielonymi miejscami dla rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.

SAMOOBSŁUGOWA STACJA ROWEROWA

Każdy miłośnik rowerów może skorzystać z samoobsługowej stacji naprawy na terenie naszego parku. Bezpłatny punkt został wyposażony w niezbędne narzędzia pomocne, by łatwo i szybko znów wsiąść na siodełko. 
Stacja naprawcza mieści się przy zjeździe do garażu podziemnego, a w jej pobliżu zamontowaliśmy także nowe stojaki rowerowe. Z punktu można korzystać całkowicie bezpłatnie przez całą dobę.

TRAFICAR

Nie masz swojego auta, a planujesz większe zakupy? Żaden problem!
Teraz przy Parku Handlowym Matarnia skorzystacie z oferty Traficar - samochodów na minuty!

Pod sklepem IKEA znajdziecie:
- 4 dostawcze auta Renault Kangoo VAN (po skorzystaniu z usługi należy zwrócić je na miejsce)
- 8 aut osobowych Renault Clio (można pozostawić je w wyznaczonych strefach w mieście)

Do auta bez problemu zmieścicie wszystkie zakupy - nawet szafę PAX!

KĄCIK DLA DZIECI

Rodzice korzystający z lokali gastronomicznych mogą mieć swoje bawiące się dzieci na oku. W strefie restauracyjnej znajduje się bezpłatny kącik zabaw ze zjeżdżalnią oraz zabawkami edukacyjnymi.