udogodnienia

DZIECI

Zakupy w Parku Handlowym Matarnia to wyjątkowa przyjemność dla całych rodzin. Rodzice mogą przebrać i nakarmić maluszka w Pokoju dla Rodziców z Dzieckiem znajdującym się w sklepie IKEA, a większe pociechy mogą bawić się na naszym placu zabaw.

W restauracji IKEA czekają też specjalne oferty rodzinnych posiłków.

Rodzice korzystający z lokali gastronomicznych mogą mieć swoje bawiące się dzieci na oku. W strefie restauracyjnej znajduje się bezpłatny kącik zabaw ze zjeżdżalnią oraz zabawkami edukacyjnymi.

INFORMACJE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Nasz park handlowy przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Szerokie wejścia, płaskie podjazdy, szerokie miejsca parkingowe, windy, toalety - wszystko dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

BANKOMATY

Na terenie Parku Handlowego Matarnia możesz skorzystać z pięciu bankomatów. Bankomaty EURONET znajdują się w pasażu wewnętrznym: przed wejściem oraz w strefie restauracyjnej; kolejne przy wejściu do sklepu OBI oraz przed wyjściem ze sklepu IKEA. Bankomat Planet Cash znajdziesz na parkingu, na wysokości sklepu New Yorker.

POKÓJ PIERWSZEJ POMOCY

W trosce o Twoje bezpieczeństwo na terenie naszego centrum, w sklepie IKEA umieściliśmy Pokój Pierwszej Pomocy.
DARMOWY PARKING

Do Twojej dyspozycji oddajemy 2 300 bezpłatnych miejsc parkingowych z wydzielonymi miejscami dla rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.

SAMOOBSŁUGOWA STACJA ROWEROWA

Każdy miłośnik rowerów może skorzystać z samoobsługowej stacji naprawy na terenie naszego parku. Bezpłatny punkt został wyposażony w niezbędne narzędzia pomocne, by łatwo i szybko znów wsiąść na siodełko. 
Stacja naprawcza mieści się przy zjeździe do garażu podziemnego, a w jej pobliżu zamontowaliśmy także nowe stojaki rowerowe. Z punktu można korzystać całkowicie bezpłatnie przez całą dobę.

TRAFICAR

Nie masz swojego auta, a planujesz większe zakupy? Żaden problem!
Teraz przy Parku Handlowym Matarnia skorzystacie z oferty Traficar - samochodów na minuty!

Pod sklepem IKEA znajdziecie:
- 4 dostawcze auta Renault Kangoo VAN (po skorzystaniu z usługi należy zwrócić je na miejsce)
- 8 aut osobowych Renault Clio (można pozostawić je w wyznaczonych strefach w mieście)

Do auta bez problemu zmieścicie wszystkie zakupy - nawet szafę PAX!